تبلیغات
عید رضوان - مسیحیت آخرین و کاملترین دین نبوده و نیست.

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
مسیحیت

مبلغان مسیحی در عصر کنونی از تمامی ابزارهای تبلیغی خود، مثل شبکه‌های ماهواره‌ای، ایستگاه‌های رادیویی، اینترنت،‌ال مجلات و کلیساهای خانگی استفاده می‌کنند تا به مخاطبین ساده‌دل و مستضعف خود چنین الغاء کنند که دین مسیحیت آخرین و کامل‌ترین دین الهی است!‌

اگر این حرف درست باشد جعلی بودن دین اسلام ثابت می‌شود، اما ما با استفاده از خود کتاب مقدس ثابت می‌کنیم مسیحیت آخرین دین نیست.

در انجیل یوحنا می‌خوانیم که: « و این است شهادت یحیی در وقتی که یهودیان از اورشلیم کاهنان و لاویان را فرستادند. تا از او سؤال کنند که تو کیستی؛ که معترف شد و انکار ننمود، بلکه اقرار کرد که من مسیح نیستم. آنگاه از او سؤال کردند:(( پس چه؟ آیا تو الیاس هستی؟)) گفت: ((نیستم.)) آیا تو آن نبی هستی؟ چواب داد که ((نی.))»[1]

 در تاریخ آمده است که حضرت یحیی7 در زمان حضرت عیسی7 زندگی می‌کرد، در کتاب مقدّس نوشته شده که این حضرت یحیی7 بود که حضرت عیسی7 را غسل تعمید داد.

مسیحیان باید پاسخ دهند که بر این اساس چگونه امکان دارد که منظور از «آن نبی» که در فرمایش حضرت یحیی7 آمده است حضرت عیسی7 یا حضرت الیاس7 باشد؟ قطعاً آن پیامبر تا آن زمان نیامده بود چون منتظرش بودند!

لذا نتیجه می‌گیریم وقتی هنوز آن نبی نیامده است پس پرونده ادیان الهی بسته نشده و مسیحیت آخرین دین نمی‌توانست باشد.


[1] یوحنا؛ 1: 19-22.
طبقه بندی: مسیحیّت،
برچسب ها: مسیحیت، عیسی، یحیی، آن نبی، کاملترین دین،

تاریخ : چهارشنبه 8 شهریور 1396 | 09:06 ب.ظ | نویسنده : مهدی ناظمی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ندای معلم