تبلیغات
عید رضوان - بهاییان وطن فروش

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

از حرفهائی که بهائیان خیلی آن را تکرار می کنند و دائما آن را فریاد می زنند این است که سرزمین مقدس ایران در دست رژیم غاصب روحانیها غصب شده و ما نمی توانیم در سرزمین مقدسمان بمانیم و ما ایران را دوست داریم و. نمی توانیم ببینیم ایرانیان زیر سلطه باشند .

این فریادی است که دائما در شبکه های ماهواره ای آنان به گوش می رسد .می گویند ما طاقت نداریم ببینیم ایرانیان ارامش نداشته باشند ایرانیان چرا باید در زیر چنگال دژخیمان باشند . رهبران ما برای آزادی ایرانیان تلاشها کرده اند و ما شهدایی تقدیم کرده ایم و به ملکوت ابهی نثار کرده ایم " ما ایران را دوست داریم ".......
اما این ایران دوستی فقط حرف و لقلقه زبان است چونکه رهبران این فرقه کاری جز فروش ایران به ثمن بخس برای رسیدن به اهداف دنیایی پست خود نداشته اند به این عبارات دقت کنید :

1- حسینعلی نوری : خدایا امپراطور ژرژپنجم را تایید فرما!

2- عباس افندی : ای امریکائیان برای منفعت خود چاه های نفت ایران را دریابید و به سوی آن بشتابید!! 

3- بخاطر کمک به سپاهیان انگلیس در فلسطین عبدالبها لقب سر دریافت می کند! 

سوالات واضح است : به چه قیمتی ایران عزیز را فروختند ؟ ایا معادن نفت ایران حق آمریکائیان است ؟ ژرژ پنجم چه خدوتی به ایرانیان کرده که در حق او دعا باید کرد ؟ چه خیری از روس و انگلیس به ایران رسیده جز غارت و چپاول اموال عمومی مردم که مستحق این همه محبت بهائیان هستند ؟ آیا این معنای ایران دوستی است ؟
طبقه بندی: بهائیت،
برچسب ها: بهاپیت، وطن فروش، حسینعلی نوری، عبد البهاء، ماهواره،

تاریخ : چهارشنبه 2 اسفند 1396 | 09:16 ب.ظ | نویسنده : مهدی ناظمی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ندای معلم